Сучасні еко-біо технології
ТОВ
"ЕкоБіоЗахисt"
Офіційний сайт
+38 04141 3-50-59 +38 04141 5-30-81 +38 063 174-64-70
Біопрепарати для рослинництва

Біогран рідка форма, для капусти, томатів та огірків

  • Виробник: Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України

БІОГРАН застосовується для бактеризації насіннєвого матеріалу капусти, томатів та огірків з метою покращення живлення рослин та підвищення продуктивності культур. До складу препарату входить суспензія бактерій роду Azotobacter (перший компонент) та розчин фізіологічно активних речовин біологічного походження (ауксини, цитокініни, амінокислоти, гумінові кислоти), мікроелементи в хелатованій формі та сполуки макроелементів у стартових концентраціях (другий компонент).

Біопрепарат має багатофункціональний і комплексний вплив на розвиток і формування рослин капусти, томатів та огірків. Він забезпечує значне збільшення площі асиміляційної поверхні рослин і поглинальної поверхні коріння, що сприяє збільшенню продуктивності процесу фотосинтезу і підсиленню мінерального живлення рослин. Препарат збільшує стійкість рослин до захворювань як за рахунок покращення загального імунного стану, так і внаслідок вмісту речовин фунгістатичної та фунгіцидної дії. Активний розвиток кореневої системи, зростання абсорбуючої здатності коріння і продуктивності фотосинтезу забезпечує збільшення використання діючої речовини з добрив на 20-35%. Незважаючи на підсилене засвоєння поживних речовин рослинами, і зокрема азоту, нітрати не накопичуються в рослинних тканинах, а залучаються до синтезу амінокислот та білка, що значно покращує якість одержуваної продукції.

Отже, сума зазначених функцій забезпечує гарантований приріст урожайності культур, а одержана продукція має поліпшені якісні параметри.

Зовнішній вигляд. Рідина, розфасована у дві ємності (каністри або флакони поліетиленові ємністю від 100 мл до 10 л). В одній посудині знаходиться суспензія бактерій роду Azotobacter (перший компонент), в іншій – розчин фізіологічно активних речовин, мікро- та макроелементів (другий компонент).

Ефективність. Урожайність овочів при застосуванні Біограну зростає на
15-40 %. При цьому в продукції зменшується вміст нітратів, які переходять до складу амінокислот і білків та збільшується вміст аскорбінової кислоти.

УВАГА! Ефективність препарату досягається лише за умови дотримання інструкції із застосування.

Порядок застосування.

Препарат використовується перед посівом для інокуляції шляхом механізованої або ручної обробки насіння.

Приготування суспензії препарату для обробки насіння. На 1 кг насіннєвого матеріалу витрачається 20 мл препарату. При цьому змішування його складових здійснюється безпосередньо перед інокуляцією у співвідношенні 1:1 (для обробки 1 кг насіння необхідно змішати 10 мл першого компоненту та 10 мл другого компоненту). Перед використанням компоненти препарату збовтують, зливають в одну ємність, перемішують і наносять одним із доступних способів (вручну або механізовано) на насіння.

Бактеризація насіннєвого матеріалу капусти, томатів та огірків Біограном проводиться в день посіву або за день до нього.

Обробляння насіння мікробним препаратом несумісне із протруєнням.

Застосування рідкої форми Біограну у технологіях вирощування капусти, томатів та огірків при використанні гербіцидів. У посівах бактеризованих овочів бажано вносити гербіциди в ґрунт завчасно. Оскільки перші етапи взаємодії бактерій з рослинами найуразливіші до впливу пестицидів, то використання ґрунтових гербіцидів небезпечніше, ніж гербіцидів, які застосовуються по вегетуючих рослинах.

Застереження. Препарат не повинен піддаватися дії прямих сонячних променів через можливість загибелі бактеріальних клітин у ньому.

Протипоказання

Протипоказань до застосування не встановлено. Препарат у рекомендованих дозах не має побічної дії на рослини. Препарат не має токсичної дії на організм людини, тварин, комах (біологічно безпечний).

Зберігання

Біогран зберігають у темному приміщенні за кімнатної температури (18±1)оС протягом 1 місяця або в холодильній камері за температури 4 оС протягом двох місяців. Підвищення температури зберігання може призвести до зменшення терміну придатності біодобрива.