Сучасні еко-біо технології
ТОВ
"ЕкоБіоЗахисt"
Офіційний сайт
+38 04141 3-50-59 +38 04141 5-30-81 +38 063 174-64-70
Біопрепарати-біоутилізатори

Біосил

  • Виробник: Державне підприємство «Міжвідомчий науково-технологічний центр «Агробіотех» Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України

Біосил є препаратом широкого спектру дії. Препарат призначений для обробки насіння і обприскування рослин озимої і ярої пшениці, ячменю, сої, гречки, гороху, ріпаку, люцерни, конюшини, льону, в лісівництві і садівництві.

Біосил сприяє прискореному діленню клітин, розвитку потужнішої кореневої системи, збільшенню площі листової поверхні і вмісту хлорофілу, знижує фітотоксичну дію пестицидів, має антимутагенний ефект, покращує якість вирощеної продукції, підвищує врожайність, стійкість рослин до хвороб і несприятливих чинників зовнішнього середовища (переохолодженню, перегріванню, браку або надлишку світла і вологи).

Біосил є поліпшеним аналогом регулятора росту рослин Агростимуліну. Він є комплексом регуляторів природного походження, синтетичних фітогормонів і біогенних мікроелементів. Прозорий безбарвний водно-спиртовий розчин.

Норма витрати. 20-25 мл на тонну насіння; 15-20 мл на гектар посівів залежно від культури, типу грунту і рівня агрофону.

Клас токсичності. Препарат за ГОСт 12.1.007-76 належить до малотоксичних речовин.

Умови зберігання. Біосил зберігають в упаковці виробника в сухому, темному приміщенні при температурах 0-30 °С.

Термін зберігання - 3 роки.

Спосіб застосування

Регулятор росту Біосил застосовують у вигляді водного розчину спільно з іншими препаратами, який готують в день використання, не порушуючи технологію використання, що не вимагає додаткових витрат на окреме внесення препарату. Доза регулятора росту при внесенні на тонну насіння або на гектар посівів досить мала, тому важливо, щоб препарати були рівномірно розчинені в робочому розчині. Для цього воду з регулятором росту та іншими препаратами ретельно перемішують до однорідної консистенції.

Передпосівна обробка насіння

Обробку насіння зернових колосових культур, цукрового буряка, кукурудзи, технічних та інших культур препаратом Біосил проводять на насінних і кукурудзокалібрувальних заводах, а також у господарствах. Цей агрозахід проводиться відповідно до вимог для кожної культури, правил безпеки і санітарних норм. Ці роботи необхідно проводити якісно і швидко, щоб не допустити набрякання насіння та ушкодження його оболонок.

Позакоренева (листова) обробка

Посіви обприскують водними розчинами регуляторів росту за допомогою штангових обприскувачів або авіатехніки. Найефективнішими для внесення препарату є ранкові години до 10-11 і вечірні - після 17. Не рекомендується обприскування посівів при швидкості вітру вище 4 м/с.

Об'єми водних розчинів препарату з розрахунку на гектар посівів для польових культур передбачені інструкціями до обприскувачів (250-300 л/га).

Допускається зниження норм концентрації робочого розчину на гектар при малооб'ємних зрошуваннях до 12-25 л/га і до 2,5 л/га при обробці УМО (ультрамалооб'ємна обробка).