Сучасні еко-біо технології
ТОВ
"ЕкоБіоЗахисt"
Офіційний сайт
+38 04141 3-50-59 +38 04141 5-30-81 +38 063 174-64-70
Біопрепарати-біоутилізатори

Емістим С

  • Виробник: Державне підприємство «Міжвідомчий науково-технологічний центр «Агробіотех» Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України

Емістим С - унікальний біостимулятор росту рослин широкого спектру дії - продукт біотехнологічного вирощування грибів-епіфітів з кореневої системи лікарських рослин. Прозорий безбарвний водно-спиртовий розчин. Містить збалансований комплекс фітогормонів ауксинової, цитокінінової природи, амінокислот, вуглеводів, жирних кислот, мікроелементів. 

Застосування: застосовується на зернових, зернобобових, технічних, кормових, овочевих, баштанних, плодово-ягідних культурах, декоративних і лісових деревах, чагарниках і квітах. 

Механізм дії: збільшує енергію проростання і польову схожість насіння, стійкість рослин до хвороб (бурої іржі, кореневих гнилей та ін.) і стресових факторів (високих і низьких температур, посухи, фітотоксичної дії пестицидів), підвищує урожай і покращує якість рослинної продукції. 

Норми витрат: 10-20 мл. на 1 тонну насіння або 10-15мл. на 1 гектар посівів в залежності від культури та рівня агрофону. 

Клас токсичності: препарат по ГОСТ 12.1.007-76 належить до нетоксичних речовин. 

Умови зберігання: препарат зберігають в упаковці виробника в сухому, темному і прохолодному приміщенні при температурі 0-30° С.   

Гарантійний термін зберігання - 3 роки.