Сучасні еко-біо технології
ТОВ
"ЕкоБіоЗахисt"
Офіційний сайт
+38 04141 3-50-59 +38 04141 5-30-81 +38 063 174-64-70
Біопрепарати-біоутилізатори

Біолан

  • Виробник: Державне підприємство «Міжвідомчий науково-технологічний центр «Агробіотех» Національної академії наук України та Міністерства освіти і науки України

Біолан є продуктом біологічного походження. Характеризується підвищеним вмістом аналогів фітогормонів, поліненасичених жирних кислот, відповідальних за вироблення фітонцидів, фітоалексинів і хелатних форм біогенних мікроелементів.

Застосування: Біолан є препаратом широкого спектру дії, дозволений для обробки насіння і обприскування рослин зернових, зернобобових, технічних, кормових, овочевих, баштанних культур, винограду, плодово-ягідних культур, їстівних грибів. Застосовується також на декоративних і лісових деревах, кущах, квітах і газонних травах.

Механізм дії: препарат сприяє прискореному діленню клітин, розвитку кореневої системи, збільшенню листової поверхні і вмісту хлорофілу, знижує фітотоксичну дію пестицидів, має антимутагенний ефект, покращує якість вирощеної продукції, збільшує врожай.

Норми витрати: 20 мл на 1 тонну насіння; 10-15 мл на 1 гектар посівів залежно від культури і рівня агрофону.

Клас токсичності: препарат за ГОСт 12.1.007-76 належить до малотоксичних речовин.

Умови зберігання: препарат зберігають в упаковці виробника в сухому, темному і прохолодному приміщенні при температурі 0-30 °С.

Гарантійний термін зберігання - 3 роки.