Сучасні еко-біо технології
ТОВ
"ЕкоБіоЗахисt"
Офіційний сайт
+38 04141 3-50-59 +38 04141 5-30-81 +38 063 174-64-70
Біопрепарати-біоутилізатори

Біоутилізатор “Скарабей” (20гр.)

  • Виробник: Україна

Біоутилізатор «Скарабей» – це композиція, насичена сумішшю мікроорганізмів і ферментів адаптованих до специфічного середовища, які забезпечують прискорення природніх процесів біологічного розпадання: фекалій, жирів, олій, целюлози. 

Використовується для очищення вигрібних ям, вуличних туалетів, септиків та каналізаційного обладнання закритого типу в приватному секторі.

«Скарабей» - високоефективний біоутилізатор. Містить 3 штами високоактивних бактерій на носіях органічного походження (кукурудзяне борошно). Екологічно чистий та безпечний.

Мікроорганізми, що входять до складу біоутилізатора:

Безпечні для довкілля;
Безпечні для людей і тварин;
Не піддавалися генетичним модифікаціям.

Спорові культури мають антигоністичну активність до хвороботворної мікрофлори, а це сприяє знезараженню органічних відходів.

Основні принципи дії препарату:

Розкладання продуктів життєдіяльності до вуглекислого газу і води (за умови регулярного використання);
Локалізація неприємних запахів;
Знищення патогенної мікрофлори;
Відновленя дренування ґрунту.

Властивості

Мікроорганізми, що входять до складу біоутилізатора «СКАРАБЕЙ», природного походження, не піддавалися генетичним модифікаціям, абсолютно безпечні для людини, тварин та оточуючого середовища.

Біоутилізатор «СКАРАБЕЙ» – це високоефективна композиція адаптованих до специфічного середовища бактерій. Оптимально підібраний склад біопрепарату та висока ферментативна активність композиції бактерій дозволяють швидко утилізувати всі типи побутових органічних відходів. При внесенні у вигрібну яму мікроорганізми активно розкладають рештки, накопичені в результаті експлуатації, до вуглекислого газу та води. При цьому поступово зменшується вміст твердих фракцій (фекалій) та відновлюється дренування ґрунту. Наявність миючих засобів, за виключенням хлорвмісних засобів типу «БЕЛІЗНИ», не впливає на швидкість біологічного розкладання. Спорові культури, які входять до складу препарату, мають також антагоністичну активність до хвороботворної мікрофлори, що сприяє знезараженню органічних відходів.

Застосування

Для прискорення біологічного розкладання побутових органічних відходів, для очищення вигрібних ям, вуличних туалетів, септиків та каналізаційного обладнання закритого типу в приватному секторі.

Дозування

На 1 м3 об’єму вигрібної ями вносять 20 г (5 мірних ложок або 1 столову ложку) препарату. При першому внесенні – кількість подвоюється. Відміряну дозу препарату заливають 10-ма літрами відстояної води кімнатної температури, перемішують і настоюють 20 хв. Приготований розчин виливають у вигрібну яму або в санітарно-технічне обладнання. В останньому випадку заливають ще не менше 20 л води, щоб весь препарат потрапив у вигрібну яму.

При дозуванні препарату потрібно використовувати виключно суху ложку. Після відбору препарату – з пакету необхідно максимально витиснути повітря і ретельно закрити.

Вміст вигрібної ями повинен бути покритий водою шаром не менше 2 см. Періодичність застосування препарату – 1 раз на 4-6 тижнів або при появі неприємних запахів. При використанні в холодну пору року, дозування доцільно збільшити у два рази.

При регулярному застосуванні біоутилізатора «СКАРАБЕЙ» частота виклику асенізаторів для відкачки вмісту вигрібної ями зменшується в 3-5 разів або в цьому відпадає потреба взагалі. При регулярному застосуванні препарату його річна витрата зменшується.

Форма випуску

Пакети ламіновані по 20 г, контейнери з полімерних матеріалів по 100 та 800 г.

Зберігання

Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці за температури від нуля до 30°С в герметично закритій упаковці.

Термін придатності — 3 роки.