Сучасні еко-біо технології
ТОВ
"ЕкоБіоЗахисt"
Офіційний сайт
+38 04141 3-50-59 +38 04141 5-30-81 +38 063 174-64-70
Біопрепарати для рослинництва

Поліміксобактерин

  • Виробник: Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України

Опис препарату  Рідкий препарат “ПОЛІМІКСОБАКТЕРИН” є екологічно чистим біологічним добривом і відіграє роль стимулятора живлення та розвитку сільськогосподарських культур. Застосовується у технологіях вирощування пшениці ярої та озимої, кукурудзи, соняшнику, зернових культур, цукрових буряків, льону-довгунцю.

Зовнішній вигляд  Рідкий концентрат темно-коричневого кольору.

Ефективність  Поліміксобактерин призначений для поліпшення фосфорного живлення (еквівалентне внесенню 30-60 кг д. р. мінеральних фосфорних добрив).   Застосування препарату сприяє  підвищенню урожайності пшениці на (10-20 %) зі збільшенням вмісту протеїну в зерні до 3 %.

Порядок застосування 

Розроблено спосіб бактеризації насіння пшениці, що включає в себе завчасну обробку Поліміксобактерином поєднано з фунгіцидами: Абсолют, Бар-Кот-5, Вега, Віал Траст, Віал Тт., Вінець, Вінцит 050 CS, Вінцит Мініма, Гізмо 60, Дерозал, Джагер, Дивіденд Стар 036 FS, Діксил, Дітокс, Кінто Дуо, Кольчуга, Колфуго Супер, Корріоліс, Моріон, Оріус, Преміс 25, Раксил, Раксил Екстра, Раксил Ультра FS, Раназол, Реал 200, Сарфун Т 65 DS, Тебу 60 МЕ, Тебузан, Феразим, Форсаж 500 Sc, Фунабен Т 480 FS, Фундазол, Хелмсіл та іншими в концентрації, яка застосовується в технологічній робочій суміші. Обробка насіння Поліміксобактерином поєднано з фунгіцидами: Віват, Вікінг, Віспар, Вітавакс 200, Вітавакс 200ФФ, Віта-класик, Стиракс проводиться безпосередньо перед посівом. Не рекомендується застосовувати Поліміксобактерин сумісно з фунгіцидом Антал. Насіння обробляється на підприємствах різної форми власності. 

Норма витрати Витрати ПОЛІМІКСОБАКТЕРИНУ на посівну одиницю (га) складає для: цукрових буряків, соняшнику, кукурудзи – 60 мл; зернових культур, льону-довгунцю – 150 мл, на одну тонну насіння пшениці - 600 мл. На одну тонну насіння ярої або озимої пшениці робоча суміш складає 16 л, в яку входять захисно-стимулюючі речовини, 0,6 л бактеріального препарату, 15,4 л води, 160 г  NaKMЦ попередньо розчиненого у воді, яка входить в склад робочої суміші, для забезпечення кращого прилипання мікроорганізмів до насіння.

Застереження Не допускати попадання прямих сонячних променів на препарат, приготовлену суспензію та бактеризоване насіння.

Протипоказання  Протипоказань до застосування не встановлено. Препарат у рекомендованих дозах не має побічної дії на рослини.

Препарат не має  токсичної дії на організм людини, тварин, комах, рослин (біологічно безпечний).

Тип упаковки Каністри поліетиленові ємністю 5 л, 10 л та поліетиленові флакони ємністю 1 л та 2 л. Ємкості не герметизують.

Умови зберігання Препарат зберігають у сухому темному приміщенні або в холодильній камері за температури +4 °С упродовж 3 місяців. Підвищення температури зберігання вище 10 ºС небажане, оскільки більш висока температура може призвести до зменшення терміну придатності біодобрива.