Сучасні еко-біо технології
ТОВ
"ЕкоБіоЗахисt"
Офіційний сайт
+38 04141 3-50-59 +38 04141 5-30-81 +38 063 174-64-70

Поверхнева обробка вегетуючих рослин сільськогосподарських культур бактеріальним препаратом Поліміксобактерин.

Поверхнева обробка вегетуючих рослин сільськогосподарських культур бактеріальним препаратом Поліміксобактерин.

Для підвищення продуктивності кукурудзи, соняшнику, зернових та інших сільськогосподарських культур використовують препарат Поліміксобактерин.

Даний біопрепарат застосовується для поверхневої обробки вегетуючих рослин сільськогосподарських культур.

Характер біологічної дії препарату. Механізм дії препарату, застосованого по вегетації, пов'язаний із властивістю бактерій Paenibacillus polymyxa КВ продукувати фітогормони ауксинової, гіберелінової і цитокінінової природи, вітаміни групи В. Фітогормони є біостимуляторами росту і розвитку рослин, здатні підвищувати їх імунітет, активно впливають на формування і розвиток кореневої системи, її абсорбуючої здатності. Зростання продуктивності посівів сільськогосподарських культур від застосування мікробного препарату, що включає біологічні регулятори росту рослин, пояснюється посиленням процесів живлення, дихання та фотосинтезу рослин, підвищенням ефективності використання мінеральних добрив, збільшенням стійкості посівів до несприятливих погодних умов, таких як похолодання або посуха, та покращенням фітосанітарного стану посівів.

Технологія застосування. На 1 га посівів сільськогосподарських культур готують робочу суміш, яка містить: 200–500 л води та 0,5 л Поліміксобактерину. Поверхневу обробку вегетуючих рослин (бажано на ранніх стадіях вегетації) проводять агрегатами для підготовки і внесення рідких мінеральних добрив та пестицидів. Допускається сумісна обробка із пестицидами та рідкими мінеральними добривами. При цьому загальний об’єм робочої суміші має відповідати інструкціям із застосування відповідних агрохімікатів. Обробку бажано проводити в хмарну погоду або увечері для запобігання потраплянню прямих сонячних променів.

Термін зберігання. Препарат зберігають у сухому темному приміщенні, або в холодильній камері за температури + 4 ºС протягом 3 місяців. Підвищення температури зберігання вище +10 ºС небажане, оскільки це може призвести до зменшення терміну придатності біодобрива.

Мікробний препарату Поліміксобактерин має Посвідчення про державну реєстрацію  (Серія А № 03697. Поліміксобактерин, біопрепарат).

31.05.2015