Современные эко-био технологии
ООО
"ЭкоБиоЗащита"
Официальный сайт
+38 04141 3-50-59 +38 04141 5-30-81 +38 063 174-64-70

Боремося з колорадським жуком за допомогою "Актофіту"!

Боремося з колорадським жуком за допомогою

Літо це час відпусток, сонячних днів, насолоди від свіжих овочів і фруктів.

Проте літом розгортаються і справжні "бої" на фермерських, колективних і дачних полях зі шкідниками. І чи не найлютішим ворогом став колорадський жук! Які методи використовуються в цій боротьбі господарі: починаючи від звичайного ручного збирання закінчуючи найсучаснішими технологіями.

Пропонуємо уважно розглянути метод обробки колорадського жука та цілого спектру інших шкідників препаратам біологічного походження "Актофіт".

Актофіт 0,2% к.е. належить до нового покоління засобів захисту рослин, який вдало поєднує в собі високу ефективність та специфічність дії, м’які санітарно - гігієнічні та екологічні характеристики.

Препарат біологічного походження для знищення шкідників сільськогосподарських культур та декоративних рослин, діючою речовиною якого є комплекс природних авермектинів, які продукуються непатогенним ґрунтовим грибком – Streptomyces avermitilis. Авермектини - це природні специфічні нейротоксини, які проникають в організм комах кишковим або контактним шляхом та незворотньо вражають їх нервову систему.

Актофіт 0,2% к.е. пройшов широку апробацію на декоративних і сільськогосподарських культурах відкритого та закритого грунту України, і в даний час може розглядатись як інсектицид з низькими токсиколого - гігієнічними характеристиками. Препарат діє проти слідуючих шкідників сільськогосподарських та декоративних культур: колорадський жук, попелиці, рослинні кліщі, трипси, капустяний білан, совки, плодожерки, яблунева міль, мінуючі молі та інші шкідники.

УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ

Обробку рослин слід проводити в суху, ясну погоду при малоймовірних опадах протягом 8-10 годин. Обробка проводиться будь - яким типом оприскувачів. Вже через 8-10 годин після обробки, в залежності від температури повітря, гризучі шкідники перестають живитися та пересуватися (для сисних шкідників цей час триває до 8 - 16 годин) . Дія препатату при сприятливих погодних умовах може продовжуватись до 10 діб. Оптимальна температура для обробки актофітом 0,2% к.е. + 18°С і вище. При температурі повітря +28°С та вище рекомендується зниження норми витрати препарату на 25% без витрати його ефективності. Не рекомендується проводити обробку у вечірній час.

Остання обробка за 48 годин до збору врожаю.

 

Культура

Шкідливі об’єкти

Норма витрати, мл/л

Кількість обробок

Картопля

Колорадський жук, імаго

4

1 -2

Огірки (закритий грунт)

Рослинні кліщі

4

1-2

Попелиці

8

1-2

Трипси

10

1-2

Декоративні культури, квіти, троянди (закритий грунт)

Рослинні кліщі

4

1 -2

Попелиця

8

1-2

Трипси

10-12

1 -2

Кільчатий шовкопряд

4

1

Мінуючі молі

10

1 -2

Виноград

Павутинний кліщ

2

1 -2

Гронова листовійка

2

1-2

Для розширення сфери застосування Інститутом захисту рослин УААН, Інститутом садівництва УААН, Інститутом сільського господарства Полісся та іншими проведені випробування на таких культурах:

Культура

Шкідливі об’єкти

Норма витрати, мл/л

Кількість обробок

Томати, баклажани, огірки

Колорадський жук

4

1-2

Рослинні кліщі

4

1-2

Попелиці

8

1-2

Трипси

10

1-2

Капуста

Капустяний білан

4

1-2

Совки

4

1-2

Попелиці

8

1-2

Плодові та ягідні культури

Пильщики

4

1

Рослинні кліщі

4

1-2

Попелиці

6

1-2

Яблунева міль

5

1

Плодожерки

6

1-2

Квіткоїди

4

1-2

Суниця садова

Суничний кліщ

6

1-2

Довгоносики

4

1

Хміль

Павутинний кліщ

4

1-2

Застереження: Засоби індивідуального захисту загальноприйняті: обробку препаратом проводять в спецодязі ( бавовняний халат, гумові рукавиці, респіратори фільтруючі).

Під час роботи забороняється курити, пити і приймати їжу.

Після роботи необхідно зняти одяг, вимити з милом обличчя і руки.

Зберігання робочого розчину не допускається. Актофіт 0,2% к.е. не є токсичним для теплокровних і не викликає резистентності (звикання) у шкідників. Термін ізоляції бджіл - 1 доба.

Температура зберігання - 20°С - + 30°С. Гарантійний термін зберігання 2 роки.

Препарат неефективний по кладці колорадського жука та проти слимаків на капусті.

15.06.2015